Ухвала від 21.10.2021 по справі 822/514/16

УХВАЛА

21 жовтня 2021 року

Київ

справа №822/514/16

адміністративне провадження №К/9901/21322/18

Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Пасічник С.С. в порядку підготовки справи за позовом Публічного акціонерного товариства «Хмельницьке виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство» до Летичівського відділення Хмельницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Хмельницькій області про визнання протиправним та скасування рішення до розгляду

ВСТАНОВИВ:

Публічнк акціонерне товариство «Хмельницьке виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство» звернулось до Верховного Суду України із заявою про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 07 жовтня 2016 року з підстави, передбаченої пунктом 5 частини першої статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).

Ухвалою Верховного Суду України від 24 листопада 2016 року відкрито провадження у справі.

В подальшому заява передана до Верховного Суду, як суду касаційної інстанції в адміністративних справах відповідно до підпункту 1 пункту 1 Розділу VІІ «Перехідні положення» КАС України (у редакції цього Кодексу, викладеній згідно із Законом України від 03 жовтня 2017 року №2147-VIII).

Згідно з підпунктом 1 пункту 1 Перехідних положень КАС України (у редакції цього Кодексу, викладеній згідно із Законом України від 03 жовтня 2017 року №2147-VIII) заяви про перегляд судових рішень Верховним Судом України в адміністративних справах, які подані та розгляд яких не закінчено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, передаються до Касаційного адміністративного суду та розглядаються спочатку колегією у складі трьох або більшої непарної кількості суддів за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. Такі заяви розглядаються без повідомлення та виклику учасників справи, за винятком випадку, коли суд з огляду на обставини справи ухвалить рішення про інше.

Отже наведена норма Перехідних положень КАС України передбачає розгляд Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду заяв про перегляд Верховним Судом України судових рішень за правилами КАС України, які були чинними до 15 грудня 2017 року, тобто до внесення Законом №2147-VIII змін до КАС України.

Відповідно до частини 1 статті 241 КАС України (в редакції, що діяла до 15 грудня 2018 року) справи розглядаються Верховним Судом України за правилами, встановленими главами 2 і 3 розділу IV цього Кодексу.

Згідно з вимогами статті 240-1 КАС України (в редакції, яка діяла до 15 грудня 2017 року) здійснено підготовку справи до розгляду.

Враховуючи обсяг та характер наявних у справі доказів, відсутність необхідності у розгляді справи з викликом учасників справи, вважаю за необхідне підготовчі дії завершити та призначити справу до розгляду без повідомлення та виклику учасників справи.

Керуючись підпунктом 1 пункту 1 розділу VII "Перехідні положення" КАС України, статтями 240-1, 241 КАС України (у редакції, яка діяла до 15 грудня 2017 року), Суд

УХВАЛИВ:

Справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Хмельницьке виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство» до Летичівського відділення Хмельницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Хмельницькій області про визнання протиправним та скасування рішення розглянути колегією у складі трьох суддів за наявними у справі матеріалами без виклику і повідомлення сторін в приміщенні Касаційного адміністративного суду за адресою: м.Київ, вул.Московська, 8, корпус 5.

Ухвала оскарженню не підлягає.

...........................

С.С. Пасічник,

Суддя Верховного Суду