Справа № 709/361/21
(вступна та резолютивна частини)
20 жовтня 2021 року смт. Чорнобай
Чорнобаївський районний суд Черкаської області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участі секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,
представника органу з питань пробації - ОСОБА_3 ,
прокурора - ОСОБА_4 ,
засудженої - ОСОБА_5 ,
захисника - ОСОБА_6
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Чорнобаївського районного суду Черкаської області подання Золотоніського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області стосовно
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки РФ, громадянки України, українки, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 , засудженої вироком Чорнобаївського районного суду Черкаської області від 05 квітня 2021 року за ч. 1 ст. 384 КК України до одного року обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільнена від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік,
- про направлення звільненого від покарання з випробуванням для відбування покарання, призначеного судом,
Зважаючи на те, що складання повного тексту ухвали вимагає значного часу, суддя відповідно ч. 2 ст. 376 КПК України оголошує її резолютивну частину.
Керуючись ст. ст. 174, 372 КПК України, суддя, -
У задоволенні подання Золотоніського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області стосовно ОСОБА_5 про направлення звільненого від покарання з випробуванням для відбування покарання, призначеного судом - відмовити.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після прийняття рішення судом апеляційної інстанції.
Ухвала може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду протягом семи днів з дня її оголошення шляхом подання апеляційної скарги через Чорнобаївський районний суд Черкаської області.
Повний текст ухвали буде проголошено 21 жовтня 2021 року о 16:30 год.
Суддя ОСОБА_1