36000, м. Полтава, вул.Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
30.01.2010 Справа № 9/159
Суддя Тимошенко К.В. розглянувши матеріали справи № 9/159
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "ВВС-ЛТД", юридична адреса: 08632, Київська область, Васильківський район, с. Іванковичі, вул. Шевченка, б.4; адреса для листування: 08171, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів, вул. Промислова, б.3
до комунального підприємства "Міжлікарняна аптека №211", 39608, Полтавська область, м. Кременчук, Крюківський район, вул. Генерала Манагарова, 7
про стягнення 110 415,91 грн.
Встановив:
Засідання, призначене по справі на 21.01.2010р. на 10 год. 00 хв. не проводилось, в зв"язку з перебуванням судді Тимошенко К.В. на лікарняному.
Враховуючи викладене, необхідно призначити справу до розгляду в судовому засіданні на інший час та дату.
Керуючись ст. ст. 86 ГПК України, суд, -
1. Призначити розгляд справи на 11.02.2010 р. на 9 год. 30 хв.
Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду за адресою: м. Полтава, вул.Зигіна,1.
2. Явка представника позивача обов"язкова.
3. Зобов'язати позивача до 08.02.2010 р. надати суду і в копії відповідачу докладний та обгрунтований розрахунок сум, зазначених у позові та в заяві про уточнення позовних вимог, з зазначенням та обгрунтуванням строку (дати) оплати кожної суми, дати і суми фактичної оплати, обгрунтувати зазначені в розрахунку періоди прострочки; в цей же строк надати суду витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців щодо позивача, докази надіслання відповідачеві обох заяв про уточнення позовних вимог (оригінали), обгрунтувати повторне подання заяви про уточнення позовних вимог 22.12.2009р.
4. Зобов'язати відповідача до 08.02.2010 р. надати суду обґрунтований відзив на позов в тому числі на заяви про уточнення позовних вимог; в разі незгоди з розрахунком стягуваної суми - обґрунтований контррозрахунок; в разі сплати стягуваної суми - докази сплати.
5. Зобов'язати сторони провести звірку вказаних в розрахунках позивача сум боргу з зазначенням в акті звірки строку сплати кожної суми та дати і суми фактичної сплати (позивачу з"явитись на звірку до відповідача, відповідачу забезпечити проведення звірки). Акт звірки та обгрунтовані пояснення причин невиконання вимог ухвал суду від 10.12.2009р. та від 22.12.2009р. надати суду до 08.02.2010р.
6. Попередити сторони, що в разі невиконання вимог ухвали суду може бути застосована відповідальність, передбачена п. 5 ст. 83 ГПК України, позов може бути залишено без розгляду відповідно до п. 5 ст. 81 ГПК України, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України.
7. Копію ухвали направити сторонам.
Суддя Тимошенко К.В.