Справа № 597/1251/21
Провадження № 2-а/597/22/2021
"19" жовтня 2021 р. Заліщицький районний суд Тернопільської області
в складі: судді Шевчук В.М.
за участю секретаря судового засідання Николайчук З.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Заліщики справу за позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції в Тернопільській області про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення
У провадженні Заліщицького районного суду Тернопільської області знаходиться адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції в Тернопільській області про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення.
Позивач ОСОБА_1 19.10.2021 року подав до суду заяву про залишення позовної заяви без розгляду.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст.240 КАС України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Суд, враховуючи, що розгляд справи по суті не розпочатий, вважає, що позов слід залишити без розгляду.
Керуючись п.5 ч.1 ст.240, 286 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
постановив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції в Тернопільській області про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Заліщицький районний суд Тернопільської області протягом десяти днів з дня її складення.
Суддя: Валентина ШЕВЧУК