Копія
154/3185/21
3/154/1470/21
19 жовтня 2021 року суддя Володимир-Волинського міського суду Волинської області Каліщук А.А., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від начальника Володимир-Волинського районного відділу поліції Головного управління національної поліції у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживає за адресою: АДРЕСА_1 , не працює,
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
18.08.2021 року о 23 год. 20 хв. по вул. Луцька, в м. Володимирі-Волинському, Волинської області, керував автомобілем марки «Фіат Добло» д.н.з. НОМЕР_1 в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив п. 2.9 а Правил дорожнього руху.
В суді ОСОБА_2 свою вину у вчиненні даного правопорушення визнав повністю. Пояснив, що дійсно 18.08.2021 року керував автомобілем марки «Фіат Добло» по вул. Луцька в м. Володимир-Волинський, перед тим вживав алкогольні напої. Крім того, його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ААБ, №071226 від 18.08.2021 р., актом огляду на стан сп'яніння з використанням спеціальних технічних засобів, письмовими поясненнями свідків, роздруківкою тестування на алкоголь ОСОБА_1 приладом «Драгер» від 18.08.2021 року із результатом 2,25 промілле, копією відеозапису із нагрудної камери поліцейського.
Суд прийшов до висновку, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП.
Вищенаведені докази є належними, допустими, а тому суд не вбачає підстав для ненадання їм доказового значення.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1 , оцінивши всі зібрані та перевірені докази в їх сукупності, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, оскільки він керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.
Обираючи вид та розмір адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який вперше притягається до адміністративної відповідальності, приходжу до висновку, що слід застосувати адміністративне стягнення у межах санкції ч.1 ст. 130 КУпАП.
Керуючись ст. ст. 40-1, 283, 284 КУпАП, на підставі ч.1 ст.130 КУпАП,
Визнати ОСОБА_1 винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 (сімнадцять тисяч) гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави 454 грн. судового збору за наступними реквізитами: отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м. Київ/22030106, код за ЄДРПОУ:37993783, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код банку отримувача: 820019, рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001, код класифікації доходів бюджету: 22030106, призначення платежу: судовий збір, Володимир-Волинський міський суд Волинської області.
Апеляційна скарга на постанову може бути подана протягом десяти днів з дня її винесення, шляхом подання апеляційної скарги до Волинського апеляційного суду.
Суддя:/підпис/
Виготовлено з автоматизованої системи документообігу.
Суддя А.А. Каліщук