просп. Науки, 5, м. Харків, 61022, тел./факс (057)702-10-79, inbox@lg.arbitr.gov.ua
про повернення позовної заяви
19 жовтня 2021 року м.Харків Справа № 913/667/21
Провадження № 30/913/667/21
Господарський суд Луганської області у складі судді Голенко І.П., розглянувши матеріали позовної заяви б/н від 22.09.2021
Товариства з обмеженою відповідальністю «Ремонтно-будівельна компанія України», смт. Біловодськ Біловодського району Луганської області
до відповідача - Відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області, смт. Біловодськ Біловодського району Луганської області
про скасування протоколу та визнання недійсним договору
До Господарського суду Луганської області звернулося Товариство з обмеженою відповідальністю «Ремонтно-будівельна компанія України» з позовною заявою до Відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області про:
- скасування протоколу «Щодо прийняття рішення уповноваженою особою» № 35 від 07.09.2021;
- визнання недійсним договору № 221 від 13.09.2021, укладеного між Відділом культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в особі начальника Джуніч Світлани Олександрівни та фізичною особою-підприємцем Бєлоусовим Сергієм Володимировичем.
Ухвалою Господарського суду Луганської області від 28.09.2021 позовну заяву б/н від 22.09.2021 Товариства з обмеженою відповідальністю «Ремонтно-будівельна компанія України» залишено без руху та встановлено десятиденний строк з дня вручення ухвали суду для усунення недоліків.
11.10.2021 року на адресу Господарського суду Луганської області надійшло рекомендоване повідомлення з відміткою про вручення ТОВ «Ремонтно-будівельна компанія України» 30.09.2021 поштового відправлення суду (ухвали суду про залишення позовної заяви без руху від 28.09.2021).
За таких обставин, 11.10.2021 було останнім днем для заявника на усунення недоліків позовної заяви.
У встановлений судом строк недоліки позовної заяви заявником не усунуті.
Відповідно до ч. 4 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
З урахуванням викладеного, позовна заява і додані до неї документи підлягають поверненню.
Згідно з ч. 6 ст. 174 ГПК України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи не пізніше п'яти днів з дня закінчення строку на усунення недоліків.
Керуючись ч. 4 ст. 174, ст.ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Ремонтно-будівельна компанія України» до Відділу культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області про скасування протоколу «Щодо прийняття рішення уповноваженою особою» № 35 від 07.09.2021 та визнання недійсним договору № 221 від 13.09.2021, укладеного між Відділом культури виконавчого комітету Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області в особі начальника Джуніч Світлани Олександрівни та фізичною особою-підприємцем Бєлоусовим Сергієм Володимировичем, вважати неподаною та повернути заявнику.
2. Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення недоліків.
Додаток (тільки заявнику): всього на « 178» аркушах.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею - 19.10.2021, та може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції у строки, передбачені ст. 256 ГПК України та порядку, визначеному п.п. 17.5 п. 17 Перехідних положень ГПК України.
Суддя Ірина ГОЛЕНКО