Справа № 755/12274/21
Провадження №: 3/755/6578/21
"13" жовтня 2021 р. суддя Дніпровського районного суду міста Києва Галига І.О., розглянувши матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина Азербайджану, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , та проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , -
ОСОБА_2 05.07.2021 року за адресою: вул. П. Запорожця. 28, біля зупинки громадського транспорту, здійснював торгівлю з рук у невстановленому для цього місці продуктами харчування, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 160 КУпАП.
В судові засідання, призначені на 29.07.2021 та 28.09.2021 року особа, що притягається до адміністративної відповідальності, будучи повідомленою про день, час та місце розгляду справи, згідно положень ст. ст. 268, 277-2 КУпАП, не з'явилася, про причини неявки не повідомила.
В судовому засіданні 13.09.2021 року ОСОБА_2 вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав та надав пояснення за обставин, зазначених в протоколі, вказавши, що торгував молочною продукцією власного виробництва один раз на тиждень.
Суд, заслухавши пояснення особи, що притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали адміністративної справи, у відповідності до положень ст. 252 КУпАП, оцінивши докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю, приходить до наступного.
Відповідно до ч.1 ст.160 КУпАП, торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях, тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.
Вина особи, що притягається до адміністративної відповідальності у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.160 КУпАП, повністю підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ№383362 від 05.07.2021 року про скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.160 КУпАП, даними що містяться в поясненні особи, що притягається до адміністративної відповідальності, скарзі та рапорті, які кореспондуються, з даними, що вказані в протоколі про адміністративне правопорушення.
За таких обставин, враховуючи вище викладене, суд, у відповідності до положень ст. 251 та ст. 252 КУпАП, вважає, що у діях особи, що притягається до адміністративної відповідальності наявний склад адміністративного правопорушення передбачений ч.1 ст. 160 КУпАП.
Відповідно до ч.2 ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративне правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду, стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.
Так, правопорушення вчинено 05.07.2021 року, вказаний адміністративний матеріал надійшов в провадження судді Галиги І.О. 27.07.2021 року, та у зв'язку із неодноразовими неявками правопорушника розгляд адміністративного матеріалу було відкладено, а тому станом на 13.10.2021 року закінчився передбачений ст. 38 КУпАП строк притягнення до адміністративної відповідальності, у зв'язку із суд дійшов висновку про закриття провадження по даному матеріалу на підставі ст. 247 п.7 КУпАП.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 38, 160 ч. 1, 221, 247, 256, 277, 283 КУпАП,-
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 160 КУпАП.
Провадження по адміністративному матеріалу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 160 КУпАП - закрити у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення через Дніпровський районний суд м. Києва.
Суддя: