Справа № 240/5721/21
Головуючий у 1-й інстанції: Липа В.А.
Суддя-доповідач: Матохнюк Д.Б.
29 вересня 2021 року
м. Вінниця
Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді: Матохнюка Д.Б.
суддів: Шидловського В.Б. Боровицького О. А.
за участю:
секретаря судового засідання: Довганюк В.В.,
представника позивача: Перегуди А.П.,
представників відповідачів: Колесник І.Ю., Заруцького В.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області та Міністерства інфраструктури України на рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 15 червня 2021 року у справі за адміністративним позовом приватного підприємства "Полісся Авто-Тест" до Міністерства інфраструктури України, Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області про визнання протиправними повідомлення та рішення,
у квітні 2021 року приватне підприємство «Полісся Авто-Тест» (ПП «Полісся Авто-Тест») звернулось до суду з адміністративним позовом до Міністерства інфраструктури України, Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області в якому з урахуванням заяви про збільшення позовних вимог просило:
-визнати протиправним повідомлення Головного сервісного центру МВС від 29.12.2020 за №31/11872 про виключення ПП “Полісся Авто-Тест” (номер в реєстрі 00029) з реєстру суб'єктів проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів;
- визнати протиправним та скасувати рішення Міністерства інфраструктури України щодо відкликання повідомлення суб'єкта здійснення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів ПП “Полісся Авто-Тест” (№00029 у реєстрі), що оформлено листом №17089/37/10-20 від 16.12.2020 та наказом від 10.12.2020 №823, та зобов'язати Міністерство інфраструктури України, поновити повідомлення суб'єкта здійснення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів ПП “Полісся Авто-Тест” (№00029 у реєстрі);
- визнати протиправними та скасувати висновки про результати моніторингу інформації результатів проведення обов'язкового контролю транспортного засобу та визнання протоколів недійсними Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС України у Житомирській області, якими визнано недійсними протоколи перевірки технічного стану транспортних засобів №00029-00116-20, №00029-00118-20, №00029-00126-20, №00029-00184-20, №00029-00290-20 та №00029-00400-20.
Рішенням Житомирського окружного адміністративного суду від 15 червня 2021 адміністративний позов задоволено.
Не погоджуючись з судовим рішенням відповідачі подали апеляційні скарги, в яких просили скасувати вказане рішення та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволенні позовних вимог.
В обґрунтування апеляційної скарги апелянти послалися на неправильне застосування судом першої інстанції норм матеріального права, порушення норм процесуального права, що, на їх думку, призвело до неправильного вирішення спору.
У судовому засіданні представники відповідачів апеляційні скарги підтримали та просили їх задовольнити.
Представник позивача про задоволення апеляційних скарг заперечив, посилаючись на їх необгрунтованість та безпідставність.
Заслухавши суддю-доповідача, пояснення учасників справи, дослідивши матеріали справи та перевіривши доводи апеляційних скарг, колегія суддів вважає, що апеляційні скарги необхідно задовольнити, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 308 КАС України суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявними у ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.
Як встановлено судом першої інстанції та підтверджується матеріалами справи, ПП «Полісся Авто-Тест» є суб'єктом проведення обов'язкового технічного контролю колісних транспортних засобів та проводить контроль транспортного засобу (номер в реєстрі 00029).
Так, 20.01.2021 позивачем було отримане поштовим зв'язком письмове повідомлення Головного сервісного центру МВС від 29.12.2020 №31/11872.
У даному листі зазначено, що Головним сервісним центром МВС відповідно до абзацу другого пункту 7 Порядку проведення обов'язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2012 №137, та на підставі листа Мінінфраструктури від 16.12.2020 №17089/37/10-20, а також наказу Мінінфраструктури України від 10.12.2020 №823 проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів ПП “Полісся Авто-Тест” (номер в реєстрі 00029) виключено з реєстру суб'єктів проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів.
При цьому, лист Мінінфраструктури від 16.12.2020 №17089/37/10-20, а також наказ Мінінфраструктури України від 10.12.2020 №823 на адресу позивача не направлявся.
Вказані обставини слугували підставою для звернення позивача до суду з даним позовом.
За результатами встановлених обставин судом першої інстанції зроблено висновок щодо обґрунтованості позовних вимог.
Колегія суддів не погоджується із вказаним висновком суду першої інстанції, виходячи з наступного.
Відповідно до ст. 23 Закону України «Про автомобільний транспорт» контроль технічного стану транспортних засобів включає: обов'язковий технічний контроль транспортних засобів; перевірку технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками.
Перевірку технічного стану транспортних засобів під час обов'язкового технічного контролю транспортних засобів здійснюють суб'єкти господарювання, визначені відповідно до Закону України "Про дорожній рух" в порядку, який встановлює Кабінет Міністрів України.
Згідно зі ст. 35 Закону України "Про дорожній рух" транспортні засоби, що беруть участь у дорожньому русі та зареєстровані територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, підлягають обов'язковому технічному контролю відповідно до цієї статті.
Обов'язковий технічний контроль транспортного засобу передбачає перевірку технічного стану транспортного засобу, а саме: системи гальмового і рульового керування, зовнішніх світлових приладів, пневматичних шин та коліс, світлопропускання скла, газобалонного обладнання (за наявності), інших елементів у частині, що безпосередньо стосується безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.
Порядок проведення обов'язкового технічного контролю та обсяги перевірки технічного стану транспортних засобів визначає Кабінет Міністрів України.
Обов'язковий технічний контроль транспортних засобів, призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування та зареєстрованих територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, здійснюють суб'єкти проведення обов'язкового технічного контролю, які мають на правах власності або користування обладнання, що дає змогу перевіряти технічний стан транспортних засобів на відповідність вимогам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.
Відповідно до ст. 52 Закону України «Про дорожній рух» контроль у сфері безпеки дорожнього руху здійснюється Кабінетом Міністрів України, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, Національною поліцією, іншими спеціально уповноваженими на те державними органами (державний контроль), а також міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади (відомчий контроль).
Так, процедуру проведення обов'язкового технічного контролю та обсяги перевірки технічного стану транспортних засобів, зареєстрованих уповноваженими органами МВС (далі - транспортні засоби), за результатами якої встановлюється їх придатність до експлуатації або неможливість експлуатації, крім певних транспортних засобів, визначає Порядок проведення обов'язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2012 №137 (Порядок №137).
Постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2012 №512 затверджено Порядок формування загальнодержавної бази даних про результати обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, доступу до неї та встановлення розміру плати за надання таких послуг (Порядок №512).
Відповідно до абз. 2 п. 3 Порядку №512 Головний сервісний центр МВС забезпечує проведення моніторингу інформації про результати обов'язкового технічного контролю, що є основною формою контролю за діяльністю суб'єктів здійснення обов'язкового технічного контролю.
Порядок проведення моніторингу інформації про результати обов'язкового технічного контролю, що передається суб'єктами здійснення обов'язкового технічного контролю до загальнодержавної бази даних, затверджується МВС.
Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року №137 «Про затвердження Порядку проведення обов'язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу», від 31 травня 2012 року № 512 «Про затвердження Порядку формування загальнодержавної бази даних про результати обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, доступу до неї та встановлення розміру плати за надання таких послуг», від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» розроблено Порядок проведення моніторингу інформації про результати обов'язкового технічного контролю, що передається суб'єктами здійснення обов'язкового технічного контролю до загальнодержавної бази даних, затверджений Наказом Міністерства внутрішніх справ України 06 листопада 2019 року №928 (Порядок №928).
Згідно з п. п. 2, 3 Порядку №928 даний Порядок застосовується Головним сервісним центром МВС та іншими територіальними органами з надання сервісних послуг МВС (далі - центр МВС) під час проведення уповноваженою особою центру МВС моніторингу інформації про результати обов'язкового технічного контролю, що передається суб'єктами здійснення обов'язкового технічного контролю (далі - суб'єкти ОТК) до реєстру результатів обов'язкового технічного контролю (далі - реєстр ОТК), та під час обміну інформацією у сфері здійснення обов'язкового технічного контролю. Моніторинг інформації про результати проведення обов'язкового технічного контролю (далі - моніторинг) - комплекс заходів, що забезпечує систематичний аналіз інформації про результати проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів (далі - результати ОТК) щодо відповідності Порядку проведення обов'язкового технічного контролю та обсягам перевірки технічного стану транспортних засобів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137 (зі змінами) (далі - Порядок проведення ОТК), Порядку формування загальнодержавної бази даних про результати обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, доступу до неї та встановлення розміру плати за надання таких послуг, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 року № 512 (зі змінами) (далі - Порядок формування бази даних), та Вимогам до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу, методів такої перевірки, затвердженим наказом Міністерства інфраструктури України від 26 листопада 2012 року № 710, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 грудня 2012 року за №2169/22481 (далі - Вимоги до перевірки).
Пунктом 5 Порядку №928 визначено, що уповноважена особа центру МВС здійснює моніторинг шляхом проведення звірки інформації про результати ОТК (у тому числі інформації, що міститься в матеріалах фотофіксації процесу проведення обов'язкового технічного контролю транспортного засобу), що передається суб'єктами ОТК до реєстру ОТК, з інформацією, зокрема тою, що міститься в Єдиному державному реєстрі транспортних засобів (далі - ЄДР ТЗ), експлуатаційній документації на транспортний засіб, іншому інформаційному забезпеченні виробника транспортного засобу, документах з питань переобладнання, що були чинними на дату реєстрації (перереєстрації), а також перевірки повноти та достовірності переданої суб'єктами ОТК інформації про результати ОТК щодо дотримання Порядку проведення ОТК та обсягів перевірки технічного стану транспортного засобу, установлених Порядком проведення ОТК.
Так, за результатами моніторингу уповноважена особа центру МВС, яка його здійснила, проставляє в реєстрі ОТК відмітку "перевірено", а у разі встановлення підстав, передбачених пунктом 7 цього Порядку, - відмітку "недійсний" (п. 6 Порядку №928).
При цьому, абзацами 3, 4 п. 3 Порядку №512 визначено, що протокол перевірки технічного стану транспортного засобу визнається територіальним органом з надання сервісних послуг МВС недійсним, зокрема, у разі видачі суб'єктом здійснення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу з порушенням Порядку проведення обов'язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 р. №137 або Вимог до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу, методів такої перевірки, затверджених наказом Мін інфраструктури від 26 листопада 2012 р. №710.
Згідно п. 8 Порядку №928 у разі виявлення під час здійснення моніторингу інформації про результати проведення обов'язкового технічного контролю однієї або декількох підстав, зазначених у п. 7 цього Порядку, уповноважена особа центру МВС готує висновок про результати проведення моніторингу результатів ОТК та визнання протоколу ОТК недійсним (далі - Висновок) згідно з додатком 1 до цього Порядку.
Так, із матеріалів справи встановлено, що працівниками РСЦ МВС, а в подальшому працівниками філії ГСЦ МВС, на підставі ч. 9 ст. 52-1 Закону України «Про дорожній рух», абз. 2 п. З Порядку № 512), Порядку № 137, Вимог до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу, методів такої перевірки, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 26 листопада 2012 року № 710, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 25 грудня 2012 року за № 2169/22481 (далі - Вимоги № 710), Порядку № 928, (в загальному далі - Підстави перевірки) здійснювався моніторинг інформації про результати проведення обов'язкового технічного контролю під час якого встановлено, що: суб'єктом здійснення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, лабораторією випробувань та діагностики ПП «Полісся Авто-Тест» №00029, Житомирська область, м. Житомир, вул. Металістів, 3, з порушенням вимог законодавства у сфері здійснення обов'язкового технічного контролю:
-03.03.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00116-20 (бланк протоколу ВМ № 474398);
- 04.03.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00118-20 (бланк протоколу ВМ № 474400);
- 05.03.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00126-20 (бланк протоколу ВМ № 474408);
- 13.04.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00184-20 (бланк протоколу ВМ № 474466);
- 15.09.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00290-20 (бланк протоколу ВМ № 148837);
- 02.11.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00369-20 (бланк протоколу ВР № 148916);
- 16.11.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00393-20 (бланк протоколу ВР № 148940);
- 18.11.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00395-20 (бланк протоколу ВР № 148942);
- 18.11.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00396-20 (бланк протоколу ВР № 148943);
- 20.11.2020 видано протокол перевірки технічного стану транспортного засобу №00029-00400-20 (бланк протоколу ВР № 148947).
Згідно Порядку №512 та Порядку №928 було прийнято рішення про визнання вказаних протоколів перевірки технічного стану транспортного засобу недійсними, про що складено висновки про результати моніторингу інформації результатів проведення обов'язкового контролю транспортного засобу та визнання протоколу «недійсним» та внесено відповідну інформацію до Єдиного державного реєстру МВС.
При цьому, в день прийняття рішень, листами про вказану обставину повідомлено власника транспортного засобу та суб'єкта здійснення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, лабораторією випробувань та діагностики ПП «Полісся Авто-Транс».
Крім того, внаслідок визнання протоколів перевірки технічного стану транспортного засобу недійсними посадовими особами патрульної поліції по кожному з них було складено протоколи про адміністративне правопорушення відносно посадових осіб ПП «Полісся Авто-Тест», які були на розгляді у Корольовському районному суді м. Житомира.
Після усунення власником транспортного засобу виявлених порушень, суб'єктом здійснення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, лабораторією випробувань та діагностики ПП «Полісся Авто-Тест» повторно було видано нові протоколи перевірки технічного стану транспортного засобу замість визнаного недійсним:
-№00029-00116-20 (бланк протоколу ВМ № 474398) - 16.03.2020 було видано новий протокол перевірки технічного стану транспортного засобу (бланк ВМ 474428);
- №00029-00118-20 (бланк протоколу ВМ № 474400) - 13.03.2020 було видано новий протокол перевірки технічного стану транспортного засобу (бланк ВМ 474422);
- №00029-00126-20 (бланк протоколу ВМ № 474408) - 17.03.2020 було видано новий протокол перевірки технічного стану транспортного засобу (бланк ВМ 474432);
- №00029-00184-20 (бланк протоколу ВМ № 474466) - 29.04.2020 було видано новий протокол перевірки технічного стану транспортного засобу (бланк ВМ 474483) замість визнаного недійсним;
- №00029-00290-20 (бланк протоколу ВМ № 148837) - 18.09.2020 було видано новий протокол перевірки технічного стану транспортного засобу (бланк ВР 148844);
- №00029-00400-20 (бланк протоколу ВР № 148947) - 23.11.2020 було видано новий протокол перевірки технічного стану транспортного засобу (бланк ВР 148962).
Тобто, вказане свідчить про обізнаність ПП «Полісся Авто-Тест» з допущеними порушеннями та визнання вказаних порушень.
Відповідно до пунктів 5,6 Порядку №137 юридична особа або фізична особа - підприємець надсилає Мінінфраструктури повідомлення про відповідність матеріально-технічної бази та персоналу вимогам щодо проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів згідно з додатком 1 (далі - повідомлення) у разі, коли вона має:
1) устатковання згідно з переліком обладнання, необхідного для проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, згідно з додатком 2;
2) атестат про акредитацію органу з оцінки відповідності згідно із Законом України “Про акредитацію органів з оцінки відповідності”, який підтверджує компетентність випробувальної лабораторії щодо перевірки технічного стану транспортних засобів в обсязі, визначеному законодавством.
Мінінфраструктури протягом 10 днів з дня надходження повідомлення перевіряє зазначену в ньому інформацію про відповідність матеріально-технічної бази та персоналу вимогам щодо проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів шляхом аналізу поданих разом з повідомленням документів та в разі підтвердження такої інформації надсилає повідомлення та копії документів до Головного сервісного центру МВС.
Мінінфраструктури приймає рішення про відкликання повідомлення виконавця на підставі: зокрема, інформації від Головного сервісного центру МВС про видачу протягом строку дії атестата про акредитацію чи свідоцтва про атестацію 10 і більше протоколів, складених з порушенням цього Порядку або Вимог до перевірки.
Відповідно до абзацу другого пункту 7 Порядку №137, у разі отримання рішення Мінінфраструктури про відкликання повідомлення виконавця Головний сервісний центр МВС протягом трьох робочих днів виключає виконавця з реєстру суб'єктів проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, про що відразу письмово інформує виконавця та Мінінфраструктури.
Згідно абзацу 4 пункту 6 Порядку №137, Мінінфраструктури приймає рішення про відкликання повідомлення виконавця на підставі:
-інформації про скасування або тимчасове зупинення дії Національним органом з акредитації атестата про акредитацію виконавця;
-повідомлення виконавця про припинення своєї діяльності;
-рішення суду про припинення підприємницької діяльності виконавця;
-інформації про відсутність або зміну матеріально-технічної бази, документів, що подавалися до повідомлення про відповідність матеріально-технічної бази та персоналу вимогам щодо проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів, чи закінчення строку дії атестата про акредитацію та непоновлення його протягом шести місяців;
-інформації від Головного сервісного центру МВС про видачу протягом строку дії атестата про акредитацію чи свідоцтва про атестацію 10 і більше протоколів, складених з порушенням цього Порядку або Вимог до перевірки;
-інформації про закінчення строку дії свідоцтва про атестацію відповідно до законодавства.
Так, під час моніторингу уповноваженими особами регіональних сервісних центрів ГСЦ МВС на підставі Порядку № 512 та Порядку №928, а також відповідно до Порядку №137 та Вимог №710 було визнано недійсними 10 протоколів перевірки технічного стану транспортних засобів (№ 00029-00116- 20, № 00029-00118-20, № 00029-00126-20, № 00029-00184-20, № 00029-00290- 20, № 00029-00369-20, № 00029-00393-20, № 00029-00395-20, № 00029-00396- 20, № 00029-00400-20 виданих суб'єктом здійснення обов'язкового технічного контролю ПП «Полісся Авто-Тест».
26 листопада 2020 року листом за №31/11722 «Про надання інформації щодо суб'єкта ОТК ПП «Полісся Авто-Тест» ГСЦ МВС поінформував Міністерство інфраструктури України про видачу 10 протоколів, складених з порушенням.
За таких обставин, наказом Міністерства інфраструктури України від 10 грудня 2020 №823 відкликано повідомлення виконавця - суб'єкта проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів ПП «Полісся Авто-Тест» (ЄДРПОУ 33555417, номер у реєстрі суб'єктів проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів 00029).
Листом Міністерство інфраструктури від 16.12.2020 № 17089/37/10-20 направило до ГСЦ МВС рішення про відкликання повідомлення виконавця суб'єкта проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів ПП «Полісся Авто-Тест».
Згідно відмітки вказаний лист та наказ Міністерства інфраструктури від 10 грудня 2020 р №823 надійшли до ГСЦ МВС 24.12.2020.
Листом від 29.12.2020 № 31/11872 «Про виключення з реєстру» ГСЦ МВС повідомило ПП «Полісся Авто-Тест» про виключення з реєстру суб'єктів проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів.
При цьому, колегія суддів вважає за необхідне звернути увагу на те, що 25 грудня 2020 був святковий день, а 26 та 27 грудня 2020 року вихідні дня, і до обрахунку робочих днів не приймається, а тому ГСЦ МВС було дотримано строки передбачені п. 7 Порядку №137.
Відповідно до ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Проте, суд першої інстанції в порушення вимог ст. 9 КАС України формально, надавши перевагу лише поясненням позивача, без надання відповідної оцінки доказам по справі та без з'ясування всіх обставин по справі, розглянув дану справу.
Таким чином, колегія суддів вважає помилковим висновок суду першої інстанції про наявність підстав для задоволення позову.
За таких обставин, колегія суддів вважає, що висновки суду першої інстанції не відповідають встановленим обставинам по справі, доводи апеляційної скарги спростовують висновки рішення суду, допущені судом першої інстанції порушення норм матеріального права призвели до неправильного вирішення справи, а тому оскаржуване рішення підлягає скасуванню з прийняттям нового рішення.
Згідно із п. 2 ч. 1 ст. 315 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на судове рішення суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право скасувати судове рішення повністю або частково і ухвалити нове судове рішення у відповідній частині або змінити судове рішення.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 317 КАС України підставами для скасування судового рішення суду першої інстанції повністю або частково та ухвалення нового рішення у відповідній частині або зміни рішення є неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права.
Керуючись ст.ст. 243, 250, 308, 310, 315, 317, 321, 322, 325, 329 КАС України, суд
апеляційні скарги Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області та Міністерства інфраструктури України задовольнити.
Рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 15 червня 2021 року, - скасувати.
Прийняти нову постанову.
У задоволенні адміністративного позову приватного підприємства "Полісся Авто-Тест" до Міністерства інфраструктури України, Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області про визнання протиправними повідомлення та рішення, - відмовити.
Постанова суду набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку згідно зі ст.ст.328, 329 КАС України.
Постанова суду складена в повному обсязі 07 жовтня 2021 року.
Головуючий Матохнюк Д.Б.
Судді Шидловський В.Б. Боровицький О. А.