12 жовтня 2021 року ЛуцькСправа № 140/8745/21
Волинський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Сороки Ю.Ю.,
розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ”Грандтермінал” до Головного управління ДПС у Київській області про визнання протиправним та скасування розпорядження,
Товариство з обмеженою відповідальністю ”Грандтермінал” звернулося з позовом до Головного управління ДПС у Київській області в якому, із врахуванням заяви про зміну предмета позову, просить визнати протиправним та скасувати розпорядження №84711 у формі витягу з даного розпорядження від 09.08.2021 №828 в частині анулювання ліцензії на право зберігання пального, реєстраційний номер 10280414202001578 терміном дії з 09.10.2020 до 09.10.2025 за адресою зберігання пального: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9.
Позовні вимоги вмотивовані тим, що інспекторами Головного управління ДПС у Київській області проведено фактичну перевірку нафтобази, на якій здійснює свою господарську діяльність ТОВ ”Грандтермінал”, що розташована за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9, за результатами якої складено акт фактичної перевірки від 08.07.2021 №10954/10-36-09-00-10/42819799, яким встановлено факти не обладнання 19 резервуарів для зберігання присадок рівнемірами-лічильниками, чим порушено вимоги п.п.230.1.2 ст.230 Податкового кодексу України та подання ТОВ ”Грандтермінал” недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії на право зберігання пального, чим порушено вимоги ч.39 ст.15 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального” (далі - ЗУ №481/95-ВР).
На підставі акту перевірки від 08.07.2021 №10954/10-36-09-00-10/42819799 ГУ ДПС у Київській області прийнято розпорядження №84711 від 09.08.2021 щодо анулювання ліцензії від 09.10.2020 №10280414202001578 на право зберігання пального, за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9.
ТОВ “Грандтермінал” не погоджується з прийнятим розпорядженням ГУ ДПС у Київській області про анулювання ліцензії та вважає його таким, що суперечить положенням чинного законодавства, а тому підлягає скасуванню виходячи з наступного.
Контролюючий орган встановив факт подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії. Між тим, податковим органом в оскаржуваному рішенні не зазначено з яких фактичних підстав, на підставі яких доказів, ним зроблено висновок про подання позивачем недостовірних даних при отриманні ліцензії, а також не зазначено у якому саме конкретному документі заявником подано недостовірні дані.
В даному випадку, відсутність вказаної інформації в оскаржуваному розпорядженні, фактично унеможливлює перевірку правомірності підстав його прийняття, що безумовно свідчить про дефектність такого розпорядження.
З наведених підстав, позивач просить визнати протиправним та скасувати розпорядження №84711 у формі витягу з даного розпорядження від 09.08.2021 №828 в частині анулювання ліцензії на право зберігання пального, реєстраційний номер 10280414202001578 терміном дії з 09.10.2020 до 09.10.2025 за адресою зберігання пального: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9.
Ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 19.08.2021 відкрито провадження в адміністративній справі та вирішено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без проведення засідання та виклику сторін відповідно до приписів статей 12, 257, 262 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).
Ухвалою суду від 20.08.2021 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю “Грандтермінал” про забезпечення позову задоволено.
Зупинено дію Розпорядження Головного управління Державної податкової служби у Київській області №84711, у формі витягу з даного розпорядження від 09.08.2021 №828 в частині анулювання ліцензії ТОВ “Грандтермінал” на право зберігання пального реєстраційний номер 10280414202001578 терміном дії з 09.10.2020 до 09.10.2025 за адресою зберігання пального: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, буд. 9.
Представник відповідача у відзиві на позовну заяву від 07.09.2021 заперечив проти заявлених позовних вимог, зокрема вказав, що в ході проведення перевірки встановлено факт не обладнання ТОВ “Грандтермінал” 19 резервуарів для зберігання присадок рівнемірами-лічильниками, чим порушено вимоги п.п.230.1.2 ст.230 Податкового кодексу України та факт подання ТОВ “Грандтермінал” недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії на право зберігання пального, чим порушено вимоги ч.39 ст.15 ЗУ №481/95-ВР.
За результатами проведеної фактичної перевірки посадовими особами ГУ ДПС у Київській області складено акт перевірки від 08.07.2021 №10954/10-36-09-00-10/42819799, на підставі якого прийнято розпорядження №84711 від 09.08.2021 щодо анулювання ТОВ “Грандтермінал” ліцензії від 09.10.2020 №10280414202001578 на право зберігання пального за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9.
Звертає увагу, що в розпорядженні зазначена інформація, яка слугувала підставою анулювання ліцензії, а саме - у зв'язку з встановленням факту подання ТОВ “Грандтермінал” недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії, а тому посилання позивача щодо незазначення підстави анулювання є неприпустимими.
З огляду на викладене, представник відповідача вважає, що оскаржуване розпорядження є законним, обґрунтованим та таким, що не підлягає скасуванню, а тому просить відмовити у задоволенні позову.
У додаткових поясненнях від 16.09.2021 представник позивача зазначає, що згідно акту інвентаризації від 29.06.2021, який був також підписаний головними держаними ревізорами-інспекторами ГУ ДПС у Київській області Атабеговим І.М., Проценко О.І., Невмержицьким М.С., на території нафтобази у стаціонарних резервуарах (№12 типу РВС-1000, №15 типу РВС-2000, №10 типу РВС- 1000, №1 типу РВС-400, №11 типу РВС-700, №16 типу РВС-2000) знаходиться бензин та дизпаливо. Окрім цього згідно даного акта інвентаризації вбачається, що на момент перевірки на території нафтобази знаходилась лише одна бочка загальним об'ємом 190 кг (200 літрів) в якій знаходилась присадка Octimise G2083 код УКТЗБД 38119000000 в кількості 94 кг. Проте, бочка об'ємом 200 літрів не є стаціонарним резервуаром в якому зберігається пальне на нафтобазі, а є тарою де тимчасово зберігається присадка до пального. Відповідно бочка як тара не може бути кваліфікована як устаткування, що пов'язане з використанням, зберіганням та транспортуванням нафтопродуктів, а відтак вважає не доведеним факт порушення позивачем вимог п.п.230.1.2 ст.230 Податкового кодексу України та ч.39 ст.15 Закону України №481/95-ВР.
Ухвалою суду від 29.09.2021 в задоволенні клопотання представника Головного управління ДПС у Київській області про розгляд справи за участю сторін, відмовлено.
Дослідивши наявні в матеріалах справи письмові докази, а також пояснення, викладені учасниками справи у заявах по суті справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає до задоволення з таких мотивів та підстав.
Судом встановлено, що інспекторами Головного управління ДПС у Київській області проведено фактичну перевірку нафтобази, на якій здійснює свою господарську діяльність ТОВ “Грандтермінал”, що розташована за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9, за результатами якої складено акт фактичної перевірки від 08.07.2021 №10954/10-36-09-00-10/42819799.
В ході перевірки встановлено факт не обладнання ТОВ “Грандтермінал” 19 резервуарів для зберігання присадок рівнемірами-лічильниками, чим порушено вимоги п.п.230.1.2 ст.230 Податкового кодексу України та факт подання ТОВ ”Грандтермінал” недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії на право зберігання пального, чим порушено вимоги ч.39 ст.15 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального”.
На підставі акту перевірки від 08.07.2021 №10954/10-36-09-00-10/42819799 ГУ ДПС у Київській області прийнято розпорядження №84711 від 09.08.2021 щодо анулювання ТОВ “Грандтермінал” ліцензії від 09.10.2020 №10280414202001578 на право зберігання пального, за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9.
Вважаючи прийняте відповідачем розпорядження №84711 у формі витягу з даного розпорядження від 09.08.2021 №828, в частині анулювання ліцензії на право зберігання пального, реєстраційний номер 10280414202001578 терміном дії з 09.10.2020 до 09.10.2025 за адресою зберігання пального: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9 протиправним позивач звернувся до суду із позовом про його скасування.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.
Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Порядок роздрібної торгівлі пальним (в тому числі порядок отримання відповідних ліцензій на його зберігання та підстави їх анулювання) встановлено ст.15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» №481/95-ВР від 19.12.1995 (далі - Закон №481).
За ч.1 ст.15 Закону №481, імпорт, експорт алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, здійснюються суб'єктами господарювання (у тому числі іноземними суб'єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності без наявності ліцензії. Оптова торгівля на території України алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, здійснюється за наявності у суб'єктів господарювання (у тому числі іноземних суб'єктів господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах. Оптова торгівля пальним та зберігання пального здійснюються суб'єктами господарювання (у тому числі іноземними суб'єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності за наявності ліцензії.
Частиною 8 ст.15 Закону №481 передбачено, що суб'єкти господарювання (у тому числі іноземні суб'єкти господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) отримують ліцензії на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального на кожне місце оптової торгівлі пальним або кожне місце зберігання пального відповідно, а за відсутності місць оптової торгівлі пальним - одну ліцензію на право оптової торгівлі пальним за місцезнаходженням суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) або місцезнаходженням постійного представництва.
Ліцензія видається за заявою суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію (ч.33 ст.15 Закону №481).
Згідно ч.34 ст.15 Закону №481 у заяві зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб'єкт господарювання (у тому числі іноземний суб'єкт господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) має намір одержати ліцензію (оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, оптова, роздрібна торгівля пальним або зберігання пального).
Згідно ч.38 ст.15 Закону №481 для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального разом із заявою додатково подаються завірені заявником копії таких документів:
документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об'єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення;
акт вводу в експлуатацію об'єкта або акт готовності об'єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об'єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об'єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального;
дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Згідно ч.40 ст.15 Закону №481 відповідальність за достовірність даних у документах, поданих разом із заявою, несе заявник.
Частиною 44 ст.15 Закону №481 передбачено, що після видачі/призупинення/ анулювання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на зберігання пального податковий орган вносить відповідні відомості до Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального не пізніше наступного робочого дня з дня видачі/призупинення/ анулювання відповідної ліцензії.
Згідно ч.45 ст.15 Закону №481 вимагати представлення інших документів, крім зазначених у цьому Законі, забороняється. Зазначені в цьому Законі документи (крім документів, які подаються заявником для отримання ліцензії на право виробництва пального, оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального) подаються в одному примірнику в копіях, засвідчених нотаріально або органом, який видав оригінал документа або посадовою особою органу ліцензування. Заява про видачу ліцензії та визначені цим Законом документи подаються уповноваженою особою заявника або надсилаються рекомендованим листом. У разі подання заяви про видачу ліцензії та доданих до неї документів особисто вони приймаються за описом, копія якого видається заявнику з відміткою про дату прийняття заяви та документів і підписом особи, яка їх прийняла.
Частиною 49 ст.15 Закону №481 передбачено, що ліцензія анулюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного письмового розпорядження на підставі:
заяви суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво);
рішення про скасування державної реєстрації суб'єкта господарювання (у тому числі іноземного суб'єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво);
несплати чергового платежу за ліцензію протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії;
рішення суду про встановлення факту незаконного використання суб'єктом господарювання (у тому числі іноземним суб'єктом господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) марок акцизного податку (стосовно імпортерів);
рішення суду про встановлення факту торгівлі суб'єктом господарювання (у тому числі іноземним суб'єктом господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) алкогольними напоями або тютюновими виробами без марок акцизного податку;
рішення суду про встановлення факту переміщення суб'єктом господарювання (у тому числі іноземним суб'єктом господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) алкогольних напоїв або тютюнових виробів поза митним контролем;
порушення вимог статті 15-3 цього Закону щодо продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років або у не визначених для цього місцях;
отримання від уповноважених органів інформації, що документи, копії яких подані разом із заявою на отримання ліцензії, не видавалися/не погоджувалися такими органами;
встановлення факту подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії.
З матеріалів справи вбачається, що підставою для прийняття Головним управлінням Державної податкової служби у Київській області розпорядження №84711 від 09.08.2021 про анулювання ТОВ “Грандтермінал” ліцензії на право зберігання пального реєстраційний номер 10280414202001578 терміном дії з 09.10.2020 до 09.10.2025 за адресою зберігання пального: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, буд. 9 слугували матеріали перевірки, в ході якої податковим органом встановлено факт не обладнання ТОВ “Грандтермінал” 19 резервуарів для зберігання присадок рівнемірами-лічильниками, чим порушено вимоги п.п.230.1.2 ст.230 Податкового кодексу України та подання недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії на право зберігання пального, чим порушено вимоги ч.39 ст.15 ЗУ №481/95-ВР.
Суд зазначає, як вбачається з матеріалів справи, під час фактичної перевірки проводилась інвентаризація нафтопродуктів, які знаходились на території нафтобази за адресою: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, буд. 9.
Так, згідно акта інвентаризації від 29.06.2021, який був також підписаний головними держаними ревізорами-інспекторами ГУ ДПС у Київській області Атабеговим І.М., Проценко О.І., Невмержицьким М.С. вбачається, що на території нафтобази у стаціонарних резервуарах №12 типу РВС-1000, №15 типу РВС-2000, №10 типу РВС-1000, №1 типу РВС-400, №11 типу РВС-700, №16 типу РВС-2000 знаходиться бензин та дизпаливо. (а.с.53-54, 60)
Крім того, згідно даного акта інвентаризації вбачається, що на момент перевірки на території нафтобази знаходилась лише одна бочка загальним об'ємом 190 кг (200 літрів), в якій знаходилась присадка Octimise G2083 код УКТЗБД 38119000000 в кількості 94 кг. (а.с.56)
Постановою КМУ від 13.01.2016 №94 затверджено Технічний регламент законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, який встановлює вимоги, яким повинні відповідали засоби вимірювальної техніки, які призначені для застосування у сфері законодавчо регульованої метрології (далі - засоби вимірювальної техніки), коли вони надаються на ринку та/або вводяться в експлуатацію для виконання завдань, пов'язаних з вимірюваннями.
В додатку до даного Технічного регламенту наведено Перелік засобів вимірювальної техніки, призначених для застосування у сфері законодавчо регульованої метрології, на які поширюється дія Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, зокрема згідно п. 64 дія вказаного Технічного регламенту поширюється на стаціонарні резервуари для комерційного обліку: нафтопродуктів (горизонтальні та вертикальні циліндричні, сферичні); скрапленого газу (горизонтальні циліндричні).
Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 30.12.2011 №444 прийнято національний стандарт ДСТУ Б В.2.6- 183:2011 «Резервуари вертикальні циліндричні сталеві для нафти та нафтопродуктів. Загальні технічні умови».
Згідно п.3.1 даного ДСТУ резервуар сталевий вертикальний циліндричний - наземна будівельна споруда, що призначається для приймання, зберігання і видачі рідини.
Наказом ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» від 07.06.2016 №267 зокрема прийнято національний стандарт ДСТУ 7473:2016 «Метрологія. Резервуари стаціонарні вимірювальні вертикальні. Методика повірки (калібрування) геометричним методом із застосуванням геодезичних приладів», який поширюється на сталеві та залізобетонні вертикальні циліндричні резервуари номінальною місткістю понад 50 м3, призначені для проведення державних облікових і торгових операцій з нафтою, нафтопродуктами й іншими рідкими речовинами, зокрема й харчовими рідинами, а також оперативного контролю й зберігання та встановлює методику первинної, періодичної та позачергово повірки (калібрування) із застосуванням електронних тахеометрів або сканерів.
Враховуючи наведені положення нормативно правових актів та національних стандартів, ємності об'ємом 200 л не є резервуарами, в розумінні положень ПК України, а тому не підлягають повірці (калібруванню) та обладнанню рівнемірами-лічильниками й витратомірами-лічидьниками, зазначені ємності є виключно тарою (бочками) призначеною для безпечного транспортування та зберігання вантажу, яка після використання може бути відправлена на металобрухт.
Таким чином, бочка об'ємом 200 літрів не є стаціонарним резервуаром в якому зберігається пальне на нафтобазі, а є тарою де тимчасово зберігається присадка до пального. А тому, бочка, як тара, не може бути кваліфікована як устаткування, що пов'язане з використанням, зберіганням та транспортуванням нафтопродуктів, відтак останні не підлягають повірці (калібруванню) та обладнанню рівнемірами-лічильниками й витратомірами-лічильниками.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що у відповідача не було правових підстав для прийняття розпорядження №84711 від 09.08.2021, в частині анулювання ліцензії на право зберігання пального, реєстраційний номер 10280414202001578 терміном дії з 09.10.2020 до 09.10.2025 за адресою зберігання пального: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9, оскільки обставини, які слугували підставою для прийняття вищевказаного розпорядження, а саме: не обладнання ТОВ “Грандтермінал” 19 резервуарів для зберігання присадок рівнемірами-лічильниками, чим порушено вимоги п.п.230.1.2 ст.230 Податкового кодексу України та подання недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії на право зберігання пального, чим порушено вимоги ч.39 ст.15 ЗУ №481/95-ВР, не віднайшли свого підтвердження під час судового розгляду справи.
Крім того, суд акцентує увагу на тому, що як вбачається з матеріалів справи, відповідач зазначає про порушення позивачем вимог п.п.230.1.2 ст.230 Податкового кодексу України, проте жодним чином не зазначає які саме недостовірні дані подавалися позивачем для отримання ліцензії, в чому полягає така недостовірність та в яких саме документах, відповідачем також не вказано.
Відповідно до частин 1 та 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідач, як суб'єкт владних повноважень, не надав суду достатніх та беззаперечних доказів в обґрунтування обставин, на яких ґрунтується його відзив і не довів правомірності вчинених дій та прийнятого ним рішення.
Відповідно до вимог статті 244 Кодексу адміністративного судочинства України суд під час ухвалення рішення вирішує, як розподілити між сторонами судові витрати.
Згідно із частиною першою статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Отже, на користь позивача необхідно стягнути за рахунок бюджетних асигнувань відповідача судовий збір в розмірі 2270,00 грн., сплаченого згідно з платіжним дорученням від 17.08.2021 №2365. (а.с.14)
Керуючись статтями 243, 245, 246, 262, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі Податкового кодексу України, суд
Позов задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати розпорядження Головного управління ДПС у Київській області від 09.08.2021 №84711, у формі витягу з даного розпорядження від 09.08.2021 №828, в частині анулювання ліцензії на право зберігання пального, реєстраційний номер 10280414202001578 терміном дії з 09.10.2020 до 09.10.2025 за адресою зберігання пального: Київська область, м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 9.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Київській області на користь Товариства з обмеженою відповідальністю ”ГРАНДТЕРМІНАЛ” судові витрати по сплаті судового збору в розмірі 2 270 (дві тисячі двісті сімдесят) гривень 00 копійок.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 295 КАС України. У разі подання апеляційної скарги рішення якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю ”ГРАНДТЕРМІНАЛ”, адреса: 43023, м. Луцьк, вул. Єршова, 1, код ЄДРПОУ 42819799.
Відповідач: Головне управління ДПС у Київській області, адреса: 03151, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5А, офіс 3, код ЄДРПОУ 44096797.
Суддя Ю.Ю. Сорока