ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 284-18-98
про призначення справи до розгляду
14.06.10 Справа № 22/623.
Суддя розглянувши без виклику представників сторін матеріали справи Акціонерно-комерційного банку соціального розвитку "УКРСОЦБАНК "
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Союз-Віктан Трейд" ,
третя особа 1. Закрите акціонерне товариство «Завод марочних вин та коньяків «Коктебель»
2. Фірма «Союз-Віктан»ЛТД (ТОВ)
про стягнення заборгованості 17 402 067,30 дол. США
Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача заборгованості за неповернутим кредитом у розмірі 15 000 000 доларів США, заборгованості за процентами у розмірі 912 953, 75 доларів США, пені за несвоєчасне повернення процентів у розмірі 27 563, 03 доларів США, пені за несвоєчасне повернення кредиту у розмірі 671 458, 33 доларів США, штрафу за несвоєчасне повернення кредиту у розмірі 150 000 доларів США, штрафу за несвоєчасне повернення процентів у розмірі 5 300, 52 доларів США, пені за невиконання обов'язків поручителя у розмірі 634 791, 67 доларів США.
Ухвалою суду від 22.10.2009р. порушено провадження у справі, до участі у справі залучено третьою особою ЗАТ «Завод марочних вин та коньяків «Коктебель», яке є позичальником за договором про надання відновлювальної кредитної лінії № 83/08 від 21.08.2008р., вимоги позивача за яким забезпечені договором поруки укладеним з відповідачем 19.05.2009р..
28.04.2010р. до участі у справі третьою особою 2 залучено Фірму «Союз-Віктан»ЛТД (ТОВ), з яким позивачем також укладено договір поруки по забезпеченню виконання позичальником договору про надання відновлювальної кредитної лінії № 83/08 від 21.08.2008р..
Судове засідання призначене на 07.06.2010р. не відбулось, у зв'язку з необхідністю вирішення поданого Фірмою «Союз-Віктан»ЛТД (товариство з обмеженою відповідальністю) клопотання про призначення колегіального розгляду справи.
Ухвалою Голови Господарського суду міста Києва від 08.06.2010р. клопотання Фірми «Союз-Віктан»ЛТД»(ТОВ) про колегіальний розгляд справи 22/623 залишено без задоволення, справу передано для подальшого розгляду.
До справи 03.06.2010р. отримане клопотання третьої особи 2 про витребування доказів, яке враховується судом, що є підставою для витребування відповідних пояснень та документів в обґрунтування заявленого позову.
Керуючись ст. 86 ГПК України, господарський суд, -
1. Призначити розгляд справи на 05.07.10 о 11:35.
2. Викликати в судове засідання представників позивача, відповідача, про розгляд справи повідомити третіх осіб. Засідання відбудеться за адресою м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б, зал судового засідання № 23.
3. Зобов'язати позивача на виконання вимог суду, а також надати:
- докази направлення на адресу третьої особи 2 (Фірми «Союз-Віктан»ЛТД»(ТОВ)) позовної заяви з доданими до неї документами;
- виписку по рахунку ЗАТ «Завод марочних вин та коньяків «Коктебель»станом на час розгляду справи судом (04.06.2010р.) за договором про надання відновлювальної кредитної лінії № 83/03 від 21.08.2008р.;
- пояснення та документальне підтвердження щодо набрання чинності додатковою угодою № 4 від 15.03.2009р., яка укладена до договору про надання відновлювальної кредитної лінії № 83/08 від 21.08.2008р., згідно з положеннями п. 12 угоди (надати докази що підтверджують надання банку визначених документів).
4. Зобов'язати відповідача виконати вимоги ухвали суду у справі, надати:
- відзив на позов, докази на підтвердження відповідних заперечень в разі їх наявності;
- відомості щодо виконання зобов'язань по договору поруки, погашення заборгованості перед позивачем (докази на підтвердження);
- на підтвердження статусу юридичної особи довідку про знаходження в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про власні банківські рахунки.
5. Зобов'язати третіх осіб надати суду:
- пояснення щодо заявлених у позовній заяві вимог;
- відомості щодо погашення заборгованості за кредитним договором № 83/08 від 21.08.2008р. про надання відновлювальної кредитної лінії (докази на підтвердження), контррозрахунок суми заборгованості в разі непогодження із вказаною в позовній заяві.
6. Запропонувати сторонам надати додаткові наявні та не представлені суду докази на підтвердження заявлених вимог та заперечень.
Попередити відповідача, що при ухиленні від виконання вимог суду та участі в судовому засіданні справа буде розглянута відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України за наявними в ній матеріалами.
Суддя Р.І. Самсін