Справа № 939/2205/21
про відкриття провадження у справі
07 жовтня 2021 рокусмт Бородянка
Суддя Бородянського районного суду Київської області Герасименко М.М., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» до ОСОБА_1 про зобов'язання вчинити дії,
У вересні 2021 року позивач звернувся до суду з вказаним позовом, просив зобов'язати відповідача усунути загрозу магістральному газопроводу-відводу до газорозподільчої станції «Іванків», шляхом невідкладного знесення (демонтажу) частини огорожі земельної ділянки з кадастровим номером 3221087500:02:004:0141, а також басейну та стовпів ліній електропередач, розташованих на вказаній земельній ділянці, яка знаходиться в охоронній зоні магістрального газопроводу «Боярка-Іванків».
07 жовтня 2021 року до суду надійшла відповідь на запит щодо реєстрації місця проживання відповідача.
Позовна заява відповідає вимогам ст. 175, 177 ЦПК України.
Керуючись ст. 187 ЦПК України,
Відкрити провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» до ОСОБА_1 про зобов'язання вчинити дії.
Провести розгляд справи в порядку загального позовного провадження.
Призначити справу до розгляду в підготовчому засіданні в приміщенні Бородянського районного суду Київської області на 03 листопада 2021 року на 14 годину 00 хвилин.
В судове засідання викликати сторони.
Роз'яснити, що відповідач протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі має право подати до суду - відзив на позовну заяву, і всі письмові докази, що підтверджують заперечення проти позову ; надіслати позивачу копію відзиву та доданих до нього документів. Разом з поданням відзиву до суду відповідач повинен надати документи, що підтверджують надіслання (надання) позивачу копій такого відзиву та доданих до нього доказів.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, на сторінці за веб-адресою - court.gov.ua/fair/sud1006.
СуддяМ. Герасименко