Справа № 569/11313/21
Номер провадження 2-во/570/22/21
"04" жовтня 2021 р.
Рівненський районний суд Рівненської області в особі судд Штогуна О.С.
за участю секретаря судового засіданняСоломицької Л.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні залу судових засідань Рівненського районного суду Рівненської області заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі Рівненського районного суду Рівненської області від 05 липня 2021 року про забезпечення позову до його пред'явлення, -
Ухвалою Рівненського районного суду Рівненської області від 05 липня 2021 року заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову до його пред'явлення - задоволено, а саме: накладено арешт на об'єкт незавершеного будівництва розташований за адресою: АДРЕСА_1 і земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, кадастровий номер 5624689500:08:000:0668 та заборонено ОСОБА_2 та іншим особам розпоряджатися (укладати угоди, проводити реєстрацію чи перереєстрацію) вказаним нерухомим майном.
28 вересня 2021 року ОСОБА_1 звернулася із заявою про виправлення описки в ухвалі Рівненського районного суду Рівненської області від 05 липня 2021року, в якій просить замінити в резолютивній частині ухвали по батькові особи якій заборонено розпоряджатись майном з " ОСОБА_3 " на " ОСОБА_4 ".
В обґрунтування своєї заяви посилається на те, що ухвалою Рівненського районного суду Рівненської області від 05 липня 2021 року її заяву про забезпечення позову до його пред'явлення - задоволено, однак в ухвалі допущено описку у написанні по-батькові особи якій заборонено розпоряджатись майном на яке накладено арешт, а саме замість ОСОБА_5 вказано ОСОБА_2 .
Згідно ст. 269 ЦПК України, суд може за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до ч. 1 ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
Як вбачається із змісту заяви про забезпечення позову поданої ОСОБА_1 вона просить: "... заборонити ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та будь-яким іншим особам розпоряджатись незавершеним будівництвом ...". За таких умов вказуючи в резолютивній частині ухвали від 05 липня 2021 року: "... заборонено ОСОБА_2 та іншим особам розпоряджатися (укладати угоди, проводити реєстрацію чи перереєстрацію) вказаним нерухомим майном", суд вирішив заяву про забезпечення позову в межах заявлених ОСОБА_1 вимог та не допустив описки.
Враховуючи викладене, суд не знаходить підстав для внесення виправлень в ухвалу Рівненського районного суду Рівненської області від 05 липня 2021року.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 13, 269, 353, 354 ЦПК України, суд, -
У задоволенні заяви ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі Рівненського районного суду Рівненської області від 05 липня 2021 року про забезпечення позову до його пред'явлення- відмовити.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Рівненського апеляційного суду або через Рівненський районний суд Рівненської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Штогун О.С.