Рішення від 13.05.2010 по справі 2-1196/10

Справа № 2-1196/10

ЗАОЧНЕ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 травня 2010 року Червоноградський міський суд Львівської області

в складі: головуючого Рака Л.С.

при секретарі Багач Л.Д.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Червонограді справу за заявою КП “Червоноградводоканал” до ОСОБА_1 про стягнення 379 грн.41 коп. ,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з позовною заявою до відповідача про стягнення заборгованості за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню, оскільки відповідач, користується даними послугами і тривалий час не сплачує за це плату.

Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав та додав, що сума боргу станом на 12.04.2010 становить 438,12 грн.. Просить позов задоволити в повному обсязі.

Справа призначалася до слухання неодноразово. Відповідач в судове засідання не з?явився повторно. Про день та час слухання справи в суді належним чином був повідомлений.

Суд вважає за можливе і проти цього не заперечує позивач, ухвалити заочне рішення, на підставі наявних у справі та встановлених в судовому засіданні доказів з таких підстав.

Довідкою з місця проживання стверджується, що за адресою : АДРЕСА_1 зареєстрований ОСОБА_1.

Судом встановлено, що відповідач користується послугами КП “Червоноградводоканал” і відповідно до ст.68 ЖК України зобов?язаний своєчасно вносити оплату за надані послуги.

Згідно довідки позивача розмір заборгованості станом на 12.04.2010 року становить 438 грн.12 коп., тому дана заборгованість підлягає стягненню з відповідача.

Керуючись ст.ст.10 , 60, 212, 224-226 ЦПК України,ст.ст. 63,64,67,68 ЖК України, ст. 526 , п.5 ст.267 ЦК України та ст. 22 ч. 2 закону України “Про питну воду та питне водопостачання”, суд,-

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 в користь КП “Червоноградводоканал” 438 грн.12 коп. заборгованості, 30 грн. за інформаційно- технічне забезпечення розгляду справи та 51 грн. судових витрат в дохід держави.

Рішення може бути переглянуте судом за заявою відповідача, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

На рішення протягом десяти днів з дня його проголошення може бути подано заяву про його апеляційне оскарження та протягом 20-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження на рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області.

Рішення виготовлене в нарадчій кімнаті.

С у д д я Рак Л.С.

Попередній документ
10011008
Наступний документ
10011010
Інформація про рішення:
№ рішення: 10011009
№ справи: 2-1196/10
Дата рішення: 13.05.2010
Дата публікації: 09.03.2011
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шептицький міський суд Львівської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (05.05.2020)
Результат розгляду: Направлено за належністю до
Дата надходження: 05.05.2020
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГОРБЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
ДЕМ'ЯНОВСЬКИЙ ЮЛІАН ГАЛІЙОВИЧ
КРИВОВ'ЯЗ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
СІМОНЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
Сімоненко Валентина Миколаївна; член колегії
СІМОНЕНКО ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
суддя-доповідач:
ГОРБЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
КАЛАРАШ АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
КРИВОВ'ЯЗ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
відповідач:
Яріш Ольга Романівна
позивач:
ПАТ "Укрсиббанк"
Соснов Микола Володимирович
Яріш Павло Романович
боржник:
Сосновий Микола ВІкторович
заявник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІДЖИ ФІНАНС"
представник заявника:
Романенко Михайло Едуардович
стягувач (заінтересована особа):
ПАТ "Дельта Банк"
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Довіра та Гарантія»
член колегії:
ЛЕСЬКО АЛЛА ОЛЕКСІЇВНА
Лесько Алла Олексіївна; член колегії
ЛЕСЬКО АЛЛА ОЛЕКСІЇВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
МАРТЄВ СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
ПЕТРОВ ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ
ШТЕЛИК СВІТЛАНА ПАВЛІВНА