Справа № 301/1194/20
про поновлення провадження у справі
"04" жовтня 2021 р. м. Іршава
Іршавський районний суд Закарпатської області в особі головуючої Пітерських М.О., при секретарі Халак Л.Ю., перевіривши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та Великораковецької сільської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Відділ в Іршавському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, про визнання недійсним та скасування державного акту на право власності на землю, відновлення меж земельної ділянки на місцевості та скасування її реєстрації,
ОСОБА_1 звернулася до Іршавського районного суду з позовом до ОСОБА_2 та Великораковецької сільської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Відділ в Іршавському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, про визнання недійсним та скасування державного акту на право власності на землю, відновлення меж земельної ділянки на місцевості та скасування її реєстрації.
Ухвалою Іршавського районного суду від 12.08.2020 року по даній справі призначено судову земельно-технічну експертизу, проведення якої доручено судовому експерту Павличу О.В. На час проведення експертизи провадження у справі було зупинено.
30 вересня 2021 року Іршавським районним судом отримано висновок судової земельно-технічної експертизи №0048/2021 від 02.09.2021 року.
Відповідно до ст.254 ЦПК України, провадження у справі поновлюється за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у справі усунуто і судом отримано висновок судової земельно-техінічної експертизи, суд вважає за необхідне провадження у справі поновити.
Керуючись ст. 254 ЦПК України,
Провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та Великораковецької сільської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Відділ в Іршавському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, про визнання недійсним та скасування державного акту на право власності на землю, відновлення меж земельної ділянки на місцевості та скасування її реєстрації - поновити.
Призначити підготовче засідання на 22 жовтня 2021 року на 09.30 годин у приміщенні Іршавського районного суду.
В підготовче засідання викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуюча : М. О. Пітерських