Справа № 372/4518/19
Провадження 2-98/21
ухвала
Іменем України
01 жовтня 2021 року Суддя Обухівського районного суду Київської області Тиханський О.Б., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , приватного нотаріуса Обухівського нотаріального округу Головкіної Яни Вікторівни про визнання недійсним договору дарування,
В провадженні Обухівського районного суду перебуває зазначена вище цивільна справа.
Ухвалою суду від 24 березня 2021 року по даній справі призначено по справі судово-психіатричної експертизу та зупинено провадження до отримання висновку експертизи.
01.10.2021 до Обухівського районного суду Київської області надійшло клопотання експерта про надання додаткових матеріалів необхідних для вирішення питань, поставлених перед експертизою.
Враховуючи, те що вирішення клопотання, без відновлення провадження у справі є процесуально недопустимим, суд дійшов висновку про необхідність відновлення провадження у справі.
Керуючись ст.254 ЦПК України, суд,
Відновити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , приватного нотаріуса Обухівського нотаріального округу Головкіної Яни Вікторівни про визнання недійсним договору дарування.
Призначити справу до розгляду в приміщенні Обухівського районного суду Київської області на 19 жовтня 2021 року на 14 год. 00 хв.
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О.Б. Тиханський